Dyrekcja Generalna ds. Komunikacji KE za pośrednictwem firmy Ernst & Young zaprasza do udziału w badaniu opinii na temat sieci informacyjnych działających w Unii Europejskiej. Celem ankiety jest określenie możliwości współdziałania poszczególnych sieci i opracowanie zaleceń dotyczących zwiększenia ich skuteczności w zakresie komunikacji.

   W wyniku ankiety powstanie raport przedstawiający całościowy obraz cech i profilu komunikacyjnego poszczególnych sieci, który uzupełni istniejące już oceny i analizy. Raport ma określić możliwości współdziałania poszczególnych sieci i przedstawić zalecenia dotyczące zwiększenia ich łącznej siły oddziaływania w zakresie komunikacji.
   Zachęcamy do wypełnienia ankiety w terminie do 10 marca 2018 r.
   Wasze opinie mają dla nas pierwszorzędne znaczenie!
  Przedstawicielstwo KE w Polsce nie jest bezpośrednio zaangażowane w projekt - w razie pytań prosimy o kontakt z wykonawcą badania pod mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Za: europa.eu

Deklaracja Pierwotna

Deklaracja o wersji pierwotnej "Prawa Europejskiego w praktyce" Redakcja "Prawa Europejskiego w praktyce" informuje, że wersją pierwotną (referencyjną) czasopisma jest wydanie papierowe (ISSN 1733-2036). Po ukazaniu się drukiem nowego numeru czasopisma, Redakcja zamieszcza na stronie internetowej www.pewp.pl jego spis treści oraz wybrane publikacje z numeru.

Rada Naukowa

Prof. dr hab. Maria Magdalena Kenig-Witkowska,

Prof. dr hab. Jan Barcz,

Prof. dr hab. Marek Chmaj,

Prof. dr hab. Artur Nowak-Far,

Prof. dr hab. Arkadiusz Wudarski,

Prof. nadzw. UW, dr hab. Robert Grzeszczak,

Tomasz Janik,

Adw. dr Rafał Morek,

Dr Joanna Brylak,

Dr Marcin Krzymuski,

Dr Robert Siwik,

Dr Barbara Godlewska-Bujok.