Zrób zdjęcie, opublikuj je na Instagramie i wygraj wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodzieży #EYE2018 w Strasburgu!

   Europejskie Spotkanie Młodzieży #EYE2018 odbędzie się już po raz trzeci. Poprzednie edycje - w 2014 i 2016 roku - zgromadziły po kilka tysięcy młodych ludzi, którzy w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Strasburgu spotkali się z posłami do PE, decydentami politycznymi, przedstawicielami świata biznesu i społeczeństwa obywatelskiego, aby rozmawiać o aktualnych problemach Europy i szukać dla nich innowacyjnych rozwiązań. W tym roku EYE odbędzie się w dniach 1-2 czerwca.
Warunki udziału w konkursie
   Uczestnicy konkursu muszą zamieszkiwać na terytorium Unii Europejskiej, mieć ukończone co najmniej 18 lat i posiadać pełne prawa autorskie do zdjęć zgłoszonych w konkursie.
Jak wziąć udział?
   Wybierz jeden z pięciu tematów przewodnich EYE:
#YoungOld
#RichPoor
#ApartTogether
#SafeDangerous
#LocalGlobal
i zrób zdjęcie, które go ilustruje. W konkursie można zgłosić nieograniczoną liczbę zdjęć w każdej z kategorii tematycznych.
   Zdjęcie należy opublikować na Instagramie, opatrzyć hashtagiem #EYE2018 oraz hashtagiem związanym z danym tematem oraz otagować @europeanparliament i @ep_eye. Termin zgłoszeń upływa o północy 22 kwietnia.
Wyniki
   Po upływie terminu zgłaszania zdjęć na koncie Parlamentu Europejskiego zostanie zamieszczonych pięć najlepszych zdjęć (po jednym z każdej kategorii) wybranych przez konkursowe jury. Zwycięskie zdjęcie zostanie wyłonione na podstawie ilości polubień.
   Sześcioro zwycięzców otrzyma zaproszenia do udziału w  Europejskim Spotkaniu Młodzieży #EYE2018.
   W trakcie EYE odbędzie się wystawa najlepszych zdjęć zgłoszonych w konkursie.
Za: europarl

Deklaracja Pierwotna

Deklaracja o wersji pierwotnej "Prawa Europejskiego w praktyce" Redakcja "Prawa Europejskiego w praktyce" informuje, że wersją pierwotną (referencyjną) czasopisma jest wydanie papierowe (ISSN 1733-2036). Po ukazaniu się drukiem nowego numeru czasopisma, Redakcja zamieszcza na stronie internetowej www.pewp.pl jego spis treści oraz wybrane publikacje z numeru.

Rada Naukowa

Prof. dr hab. Maria Magdalena Kenig-Witkowska,

Prof. dr hab. Jan Barcz,

Prof. dr hab. Marek Chmaj,

Prof. dr hab. Artur Nowak-Far,

Prof. dr hab. Arkadiusz Wudarski,

Prof. nadzw. UW, dr hab. Robert Grzeszczak,

Tomasz Janik,

Adw. dr Rafał Morek,

Dr Joanna Brylak,

Dr Marcin Krzymuski,

Dr Robert Siwik,

Dr Barbara Godlewska-Bujok.