86 proc. ankietowanych chce pozostania Polski w Unii Europejskiej - wynika z najnowszego sondażu Kantar Millward Brown dla "Faktów" TVN i TVN24. Przeciwnego zdania jest 11 proc. ankietowanych. 3 procent respondentów nie miało w tej sprawie zdania.

   Sondaż dla "Faktów" TVN i TVN24 przeprowadzono w dniach 14-17 września.
   Na początku września podobny sondaż przeprowadził serwis rp.pl.  Wyniki badania wskazywały, że blisko dwie trzecie Polaków zdecydowanie opowiada się za pozostaniem Polski w strukturach Unii Europejskiej.
   Ponad 65 proc. ankietowanych nie chciała, by Polska opuściła szeregi Unii Europejskiej. Innego zdania było 17 proc. respondentów, a dokładnie taki sam odsetek stanowili niezdecydowani.  Zwolennikami wyjścia Polski z UE, byli głównie ludzie młodzi, słabo wykształceni.  
Za: TVN 24

Deklaracja Pierwotna

Deklaracja o wersji pierwotnej "Prawa Europejskiego w praktyce" Redakcja "Prawa Europejskiego w praktyce" informuje, że wersją pierwotną (referencyjną) czasopisma jest wydanie papierowe (ISSN 1733-2036). Po ukazaniu się drukiem nowego numeru czasopisma, Redakcja zamieszcza na stronie internetowej www.pewp.pl jego spis treści oraz wybrane publikacje z numeru.

Rada Naukowa

Prof. dr hab. Maria Magdalena Kenig-Witkowska,

Prof. dr hab. Jan Barcz,

Prof. dr hab. Marek Chmaj,

Prof. dr hab. Artur Nowak-Far,

Prof. dr hab. Arkadiusz Wudarski,

Prof. nadzw. UW, dr hab. Robert Grzeszczak,

Tomasz Janik,

Adw. dr Rafał Morek,

Dr Joanna Brylak,

Dr Marcin Krzymuski,

Dr Robert Siwik,

Dr Barbara Godlewska-Bujok.